TEK DON BOSKO, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion604

 • 62.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion604

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 65 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK DON BOSKO, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion604
Tek Don Bosko jepet apartament 1+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 65 m2. Apartamenti eshte i organizuarne nje koridore shperndares nje kuzhine dhe sallone te perbashket me dalje ne ballkone nje dhome gjumi dhe nje tualete. Apartamenti nodhet ne katin e gjashte te nje godine gjashte kateshe me ashensore. Apartamenti ndodhet ne nje komplekse te ri, cilesor dhe te mire administruar dhe ne nje zone qe i ka te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2011/tek-don-bosko-apartament-1-1-per-shitje-billion604.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate