TEK DON BOSKO, AMBIENT KOMERCIALE NE SHITJE! ID: Billion601

 • 58.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK DON BOSKO, AMBIENT KOMERCIALE NE SHITJE! ID: Billion601

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 34 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK DON BOSKO, AMBIENT KOMERCIALE NE SHITJE!
ID: Billion601
Tek Don Bosko jepet ambien komercial per shitje. Ambienti ka nje siperfaqe 33.7 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje super kompleksi. Kompleksi eshte ndertim i viti 2020 dhe ka cilesi te larte ndertimi. Eshte nje zone e frekuentuar dhe mundesi shume e mire investimi. Ambienti mune te perdoret per sherbime si dyqane ose zyra. Per nje vizite ne prone e me shume infromacion me kontaktoni 0692033500!
https://billionrealty.al/property/2005/tek-don-bosko-ambient-komerciale-ne-shitje-billion601.html

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate