TEK DELIJORGJI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion1144

 • 90.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK DELIJORGJI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion1144

6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK DELIJORGJI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU!
ID: Billion1144

Ofrojmë apartament 1+1 per shitje i ndodhur në një prej komplekseve më të mira dhe moderne në Tiranë.Kompleksi ka një vendodhje në kryqëzimin e Bulevardit Gjergj Fishta me Rrugën e Kavajës, duke i sjellë qytetit të Tiranës përvec cilësisë së lartë në ndërtim, edhe një landscape unik multifunksonal, i cili nëpërmjet hapësirave të shumta publike e rekreative ka vënë në fokus nevojat e banorëve duke ofruar ambiente të këndshme e relaksuese por njëkohesisht edhe funksionale për nevojat e ambienteve të biznesit perreth, duke e shndërruar këtë kompleks në një atraksion për qytetaret e Tiranës dhe jo vetëm.Kompania sjellë një frymë të re në tregun shqiptar të ndërtimit, duke ofruar cilësinë më të mirë në treg si në projektim dhe zbatim, nëpërmjet implementimit të teknologjisë më të lartë dhe bazuar në standartet europiane të ndërtimit.Apartamentin të cilin ofrojmë për shitje është i tipologjisë 1+1.Ka nje sipërfaqe prej 67.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-të.Eshte i organizuar në një korridor i cili bën shpërndarjen kuzhinën se bashku me dhomen e ndenjes , e cila ka dalje ne ballkon,në dhomen e gjumit dhe nje tualet.Apartamenti ka organizim te mire dhe orientim optimal,cka e bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3559/tek-delijorgji-apartament-1-1-per-shitje-me-cmim-kleringu-billion1144.html

 • Address Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate