TEK DELIJORGJI AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion2512

 • 800€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK DELIJORGJI AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion2512

Tek Rruga e Kavajes, tek Delijorgji , ofrojme apartament 2+1 me qera per ambient biznesi. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar, te pajisur me ashensor dhe ka siperfaqe totale prej 107 m2. Zona eshte nga me te kerkuarat per biznes per shkak se shume biznese jane te vendosura aty dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Apartamenti ka siperfaqe 107m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor, 3 ambiente te ndara pune, 2 ballkone dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per klinike, zyre kontabiliteti, marketingu, studio avokatie etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8121/tek-delijorgji-ambient-biznesi-per-qira-billion2512.html

 • Address Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate