Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet me qera 2+1+2

 • 600€
, Bulevardi Zogu i Parë
qera

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet me qera 2+1+2

, Bulevardi Zogu i Parë
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet me qera 2+1+2.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor,i mire administruar.
Organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
I gjitha apartamenti eshte me nje kompletim shume cilesor.Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme komunikoni ne numrin 0692033500.

 • Address Bulevardi Zogu i Parë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate