TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1345

 • 1.500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1345

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion1345

Tek Bulevardi Zogu i Pare, ambient biznesi me qira i mobiluar.Nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit me nje aktivitet te larte ekonomik ,kulturor,tregtar arsimor ofrojme ambient biznesi per qira .Ambienti eshte i pozicionuar prane rruges kryesore.Zona eshte padyshim e pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve tregtare te ndryshme per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh.Ambienti eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktivitetve te ndryshme. Ambienti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin 0,preferohen klient per zyra qe i pershtatet mobilimi. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4106/tek-bulevardi-zogu-i-pare-ambient-biznesi-per-qira-billion1345.html

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate