SUPER OKAZION! TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1873

 • 62.500€
Premium shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Premium shitje

SUPER OKAZION! TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1873

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.500€

Details

 • Price: 62.500€
 • Size: 52 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK BULEVARDI I RI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

ID: Billion1873

Tek nje nga komplekset me te reja dhe me nje ndertim shume cilesor ofrojme dy apartamente per shitje te tipologjise 1+1.Zona ne te cilet ndodhet kjo rezidence ofron te gjitha facilitet e mundshme per te pasur nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume prane qendres dhe ben pjese tek bulevardi e ri. Apartamentet do të organizohen në një kat dhe do të kenë një strukturë të inklinuar, ashtu sikurse do të kenë edhe orientimin. Ato do të organizohen në formë kubesh në fasadë, duke i dhënë të gjithë ndërtesës një ritëm më dinamik. Shërbimet janë menduar të jenë në katet e para ose vetëm në katin “0”. Kjo vendosje bën që shërbimet të jenë sa më të aksesueshme. Në varësi të orientimit (nga ana e rrugës apo nga ana e brendshme), do të planifikohen edhe njësitë e shërbimeve duke ju përshtatur kërkesave të kompleksit. Hapësira të përbashkëta, të cilat do të organizohen në kate të ndryshme, kryesisht pranë nyjeve lëvizëse dhe do të jenë në formën e tarracave në çdo kat duke ofruar më shumë hapësirë publike duke nxitur ndërveprimin social.Lartesia 8 kate,Tipologjia,Hapsire Banimi & Biznesi,Siperfaqe m2.Izolim termik,Stabilitet i ngrohtësisë,Mbrojtje nga zhurma,Siguri,Ajër më cilësor.Vetrata Termike,Hapësira midis xhamave është maksimale dhe ka mbushje me gaz,Sistem me profilit termik,Izolim shumë i mirë akustik.Strukturë për të përballuar tërmete,Breza antisizmik të lidhur me strukturën.Rrjetë lidhëse në bashkimin e mureve me trarët/soletën.Vendosja e amortizuesve, duke zvogëluar madhësinë e valëve tundëse në ndërtesë.Apartamenti qe ofrojme eshte i tipologjise 1+1 dhe ka siperfaqe 52m2. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen,ne dhomen e gjumit dhe tualetit.Projekti eshte parashikuar te perfundoj ne gusht te 2022 .Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te te njeres prej kullave. Ka orientim te favorshem dhe planimetri perfekte. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500!

https://billionrealty.al/property/5679/tek-bulevardi-i-ri-apartament-1-1-per-shitje-billion1873.html

 • Address The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate