TEK BLLOKU , LOKAL PER QIRA ! ID: Billion1048

 • 4.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK BLLOKU , LOKAL PER QIRA ! ID: Billion1048

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 380 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK BLLOKU , LOKAL PER QIRA !
ID: Billion1048

Jepet me qira Bar-Restorant ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne Bllok. Ka nje siperfaqe totale prej 280m2 + 100 m2 parking dhe magazine. Lokali eshte i gjithi me fasade xhami me nje vizibilitet te larte ne rruge kryesore shume prane institucioneve te ndryshme gje qe e ben shume te favorshem per zhvillimin e aktivitetit te biznesit si Lokal, Bar-Caffe , Restorant , Club etj. Eshte i investuar se fundmi me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Eshte i organizuar nga ambienti open space 100m2 ne hyrje pastaj behet shperndarja e ambientit tjeter 90m2 ,me pas ndahet ne tre dhoma bosh , ambientet e tualetit te ndara (femra/meshkuj), nje magazine ( e shfrytezuar me perpara si kuzhine me pajisjet dhe frigoriferin ) dhe dalja ne parking me hapsire 100m2 e bollshme per 7 makina. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500.

https://billionrealty.al/property/3244/tek-blloku-lokal-per-qira-billion1048.html

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate