TEK BILL KLINTON,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion616

 • 85.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK BILL KLINTON,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion616

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK BILL KLINTON,APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion616
Shesim apartament 1+1 me siperfaqe totale 74 m2 ne rrugen Bill Klinton. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Prona eshte e sapo investuar dhe me punime shume cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone e qete,pa zhurma qe te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!0692033500
https://billionrealty.al/property/2035/tek-bill-klinton-apartament-1-1-per-shitje-billion616.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate