TEK ATSH, SHITET APARTAMENTI 3+1+2+35m2 VERANDE ! ID: Billion563

 • 270.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, ATSH Cafe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK ATSH, SHITET APARTAMENTI 3+1+2+35m2 VERANDE ! ID: Billion563

3 Ministria e jashtme / Brryli, ATSH Cafe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270.000€

Details

 • Price: 270.000€
 • Size: 203 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ATSH, SHITET APARTAMENTI 3+1+2+35m2 VERANDE !
ID: Billion563
Shitet apartamenti i ndodhur ne zonen e ATSH-se, shume prane qendres. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar , me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 202.8m2 dhe verande te bollshme 35m2. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me orientim jug-lindje . Behet shperndarja e korridorit me tualetin kryesor , me pas vazhdojme me nje sallon te madh , ambienti i ngrenies me dalje ne ballkon , nje kuzhine te vecuar me dritare .Organizohet nga 3 dhoma gjumi, ku njera nga dhomat ka tualetin e vet me nje hapsire te madhe dhe me dalje ne verande dhe dy dhomat e tjera. Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor . Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone , kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1923/tek-atsh-shitet-apartamenti-3-1-2-35m2-verande-billion563.html

 • Address ATSH Cafe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate