TEK ASTIRI,APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion611

 • 260€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

TEK ASTIRI,APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion611

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 260€

Details

 • Price: 260€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ASTIRI,APARTAMENT 2+1 ME QIRA!
ID: Billion611
Ne nje nga zonat me te preferuara per banim jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ka siperfaqe 100m2. Organizohet ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi , 1 tualet me aspirim dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.Ky apartament ofrohet i pamobiluar si ne foto.Orientimi eshte i favorshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/2026/tek-astiri-apartament-2-1-me-qira-billion611.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate