TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1145

 • 85.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1145

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1145

Ofrojme apartament per shitje 2+1+2 ne Astir.Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, te mire-administruar me ashensor.Ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj Zona eshte kthyer ne nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe per investim ,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi . Apartamentin qe ofrojme per shitje i organizuar ne nje korridor, i cili ben shperndarjen e ambienteve ne kuzhinen se bashku me dhomen e ndenjes dhe ka dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet dhe njera ka nje gardrobe, si dhe ne tualetin kryesor.Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te.Ka organizim te mire dhe orientim optimal,cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3562/tek-astiri-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1145.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate