TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1965

 • 88.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1965

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1965

Ofrojme apartament 2+1 per shitje prane bar Union ne Astir. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1, ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne sallonin se bashku me kuzhinen , ne 2 dhomat e gjumit dhe nje tualet. Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/5946/tek-astiri-apartament-2-1-per-shitje-billion1965.html

 • Address Conad Astiri, Rruga Henrik Lacaj, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate