TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion1291

 • 300€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion1291

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion1291

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar .Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugor,prane rruges Teodor Keko qe eshte aks lidhes i Unazes se Madhe te Tiranes. Ne kete zone ofrojme apartament 2+1 per qira . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Apartamenti eshte 110 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon , kuzhine , dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3888/tek-astiri-apartament-2-1-per-qira-billion1291.html

 • Address Astir, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate