TEK ARDENO,APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion643

 • 160€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

TEK ARDENO,APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion643

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 160€

Details

 • Price: 160€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355692033500

Description

TEK ARDENO,APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion643
Jepet apartament me qira ne autostraden Tirane-Durres ,tek Ardeno/Veko.Apartamenti ka siperfaqe 60m2. Organizohet ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,1 dhome gjumi , 1tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.Zona ka parkim dhe ofrohet falas.Ky apartament jepet i mobiluar.Orientimi eshte i favorshem. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/2098/tek-ardeno-apartament-1-1-me-qira-billion643.html

 • Address Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate