TEK ARDENO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2498

 • 67.000€
, Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ARDENO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2498

Ne nje zone shume te qete larg zhurmes dhe trafikut shesim super apartament 2+1. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron shume facilitete per nje jetese sa me te qete dhe komode, prane qendrave tregtare, industriale dhe me dalje direkt ne autostraden Tirane- Durres. Qetesia dhe siguria qe ajo zone ofron i jep me shume vlere apartamentit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar, dhe ka nje siperfaqje prej 91 m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje trualet. Ka nje orientim jug-perendim gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500

https://billionrealty.al/property/8051/tek-ardeno-apartament-2-1-per-shitje-billion2498.html

 • Address Ardeno Mobilime, 3-7, At Zef Pellumbi, Zona industriale, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate