TEK AMBASADOR 3 APARTAMENT 2+1+3 PER SHITJE! ID: Billion1138

 • 1.000.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK AMBASADOR 3 APARTAMENT 2+1+3 PER SHITJE! ID: Billion1138

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000.000€

Details

 • Price: 1.000.000€
 • Size: 258 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK AMBASADOR 3 APARTAMENT 2+1+3 PER SHITJE!
ID: Billion1138

Në një nga ndërtesat më të mira në Tiranë tek Ambasador 3, i cili ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës dhe pranë institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lodrave të fëmijëve, në një nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes. Objekti i Ambasador 3 ofron lokacion elitar, ndërtim me cilësi të lartë, siguri 24 -orëshe, mirëmbajtje elitare, dritë natyrale, jetesë në komunitet të zgjedhur, 4 ashensorë inteligjentë dhe 4 kate parkimi. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka një sipërfaqe prej 258 m2, me rafinitura të brendshme me cilësi të lartë, me dy dhoma gjumi, dy dhoma ndenje, tre tualete dhe tre ballkone që ofrojne një pamje magjepsëse të qendres se Tiranës gjithashtu ka dhe nje sauna . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

https://billionrealty.al/property/3548/tek-amabasador-3-apartament-2-1-3-per-shitje-billion1138.html

 • Address Ambasador 3, Rruga Sheh Ahmet Pazari, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate