TEK AMBASADA AMERIKANE DUPLEX PER SHITJE ! ID: Billion1369

 • 119.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Ambasada Amerikane
shitje

TEK AMBASADA AMERIKANE DUPLEX PER SHITJE ! ID: Billion1369

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Ambasada Amerikane
 • 119.000€

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK AMBASADA AMERIKANE DUPLEX PER SHITJE !
ID: Billion1369

Dupleks ne shitje prane ambasades amerikane! Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati egzistues te mirembajtur dhe te rikonstruktuar,pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 124.9m2, te organizuar ne dy kate, ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 67 m2, organizohet nga nje korridor ne hyrje , nje sallon se bashku me kuzhinen nje dhome gjumi dhe nje tualet, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe prej 57.9 m2, te ndare ne nje dhome gjumi , nje tualet , nje verande e madhe e mbuluar si dhe nje ballkon me pamje te lire.Eshte mundesi shume e mire per banim dhe investim.Dupleksi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni +355692033500

https://billionrealty.al/property/4158/tek-ambasada-amerikane-duplex-per-shitje-billion1369.html

 • Address Ambasada Amerikane
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate