TEK AMBASADA AMERIKANE, APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH PER QIRA ! ID: Billion658

 • 600€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK AMBASADA AMERIKANE, APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH PER QIRA ! ID: Billion658

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK AMBASADA AMERIKANE, APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH PER QIRA !
ID: Billion658
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne nje zone shume te kerkuar. Ndodhet ne nje pallat te ri te miradministruar dhe te mirembajtur ,me dy ashensore e survejuar nga kamera . Ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e 4. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Ka nje mobilim bashkohor dhe shume komode , te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket funksionale . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode ,pasi ndodhet prane stadiumit ” Arena Kombetare”, ka akses te shpejte tek rruga e elbasanit, liqenit artificial dhe bllokut. Apartamenti disponon dhe nje garazhd brenda cmimit .Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni, 0692033500 !!
https://billionrealty.al/property/2193/tek-ambasada-amerikane-apartament-2-1-2-garazh-per-qira-billion658.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate