TEK ALI DEMI, DYQAN ME QIRA! ID: Billion2487

 • 500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ALI DEMI, DYQAN ME QIRA!
ID: Billion2487

Tek fusha e Ali Demit, jepet dyqan me qira. E lokalizuar ne nje zone mjaft te favorshme, qe ka nje dalje te menjehershme ne qender dhe ne periferi, ku nuk ka mbingarkese ne trafik. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 85 m2 dhe ofrohet bosh. Per informacione me te detajuara ose nje vizite ne prone na kontaktonine nr +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8029/tek-ali-demi-dyqan-me-qira-billion2487.html

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate