TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1132

 • 76.500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1132

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 76.500€

Details

 • Price: 76.500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1132

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje tek Ali Demi.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Perfshijme ketu breza antisizmik të lidhur me strukturën,kolonçina përforcuese në çarjet e fasadës,inkastrim i mirë i arkitrarëve,rrjetë lidhëse në bashkimin e mureve me trarët/soletën,shkumë poliuretani për ndarjen e tullës nga struktura,shkumë poliuretani për fiksimin e sipërm të muraturës.Leshi i gurit është një barrierë e mirë termike që çon në konsum më të vogël të energjisë. Për banorët kjo do të thotë apartament e freskët në verë dhe e ngrohtë në dimër, dhe faturat e energjisë do të jenë më të ulëta. Cilësitë e këtij materiali do të sigurojnë një përmirësim të ndjeshëm edhe përkundrejt zhurmave.Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 105.1m2 dhe ndodhet ne katin e dyte. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet dhe ka dalje ne ballkon,nje depo dhe tualeti kryesor.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3533/tek-ali-demi-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1132.html

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate