TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1130

 • 99.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1130

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1130

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Ali Demi.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar.Apartamenti te cili ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 97.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 11 katesh.Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen ,ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave ka dalje ne ballkon dhe ne tualetin.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3529/tek-ali-demi-apartament-2-1-per-shitje-billion1130.html

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate