TEK ALI DEMI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! ID: Billion1565

 • 53.500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK ALI DEMI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! ID: Billion1565

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 53.500€

Details

 • Price: 53.500€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ALI DEMI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !
ID: Billion1565

Tek Ali Demi apartament 1+1 per shitje.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te (te fundit ) te nje pallati ekzistues.Ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të faciliteteve të ndryshme.Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Apartamenti ka orientim dhe ndriçim optimal. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

https://billionrealty.al/en/property/4634/tek-ali-demi-apartament-1-1-per-shitje-billion1565.html

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate