TEK ALI DEMI 2 APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE! ID: Billion2528

 • 64.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 64.000€

Details

 • Price: 64.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ALI DEMI 2 APARTAMENTE 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion2528

Në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshme per lehtesine e aksesit të faciliteteve të ndryshme tek Ali Demi, prane burgut te grave ofrojme per shitje 2 apartamente te tipologjise 1+1. Apartamentet kane perkatesisht siperfaqe 67.53m2 dhe 67.17m2. Jane te pozicionuar ne katin e pare dhe te peste banim ne nje nga pallatet me te reja qe po ndertohet ne zone dhe me cilesi e standarte te larta ndertimi. Apartamentet kane orientim dhe ndriçim optimal. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8161/tek-ali-demi-2-apartamente-1-1-per-shitje-billion2528.html

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate