TEK 5 MAJI, OPEN SPACE PER QIRA! ID: Billion579

 • 365€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK 5 MAJI, OPEN SPACE PER QIRA! ID: Billion579

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 365€

Details

 • Price: 365€
 • Size: 86 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 5 MAJI, OPEN SPACE PER QIRA!
ID: Billion579
Tek 5 Maji, open space jepet me qira. Ka nje vendndodhje shume te favorshme ne nje zone qe ofron te gjitha lehtesite e nevojshme dhe eshte mjaft e qete. Ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe ka nje orientim jug-lindor i cili eshte mjaft i favorshem per te siguruar nje mjedis te ndriçuar mire. Ambienti përbehet nga nje dhome kryesore, 2 banjo dhe nje ballkon me pamje nga rruga. Eshte e pabanuar me pare dhe ndodhet në katin e dytë teknik. Ka cilesi te mire ndertimi dhe eshte e vendosur ne nje ndertese te mire administrua. Per me shume informacion ose nje vizite në prone na kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1955/tek-5-maji-open-space-per-qira-billion579.html

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate