TEK 5 MAJI APARTAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion2544

 • 147.000€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 147.000€

Details

 • Price: 147.000€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 5 MAJI APARTAMENT 3+1 PER SHITJE!
ID: Billion2544

Ofrojme apartament 3+1 per shitje te Rruga 5 Maji. Zona ne te cilen ndodhet po preferohet gjithnje e me teper per banim per shkak te faciliteteve qe ofron ne infrastrukture si dhe ne planifikimin urban. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 127.5 m2, dhe ndodhet ne katin e 7-te, i cili ka vetem dy hyrje. Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne kuzhinen se bashku me sallonin, tre dhoma gjumi, nje dhome gardarobe dhe nje tualetin kryesor. Ka nje verande e cila ka pamje te lire te Tiranes, duke mos pasur asnje pengese perpara. Shiten dhe 8 poste parkimi sip. 160 m2 me Cmimin 13000/ secili post. Ne zone te ofrohen fasilitete te nevojshme per jetesen. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8204/tek-5-maj-apartament-3-1-per-shitje-billion2544.html

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate