TEK 5 MAJI, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ID: Billion580

 • 95.000€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK 5 MAJI, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ID: Billion580

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 5 MAJI, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE
ID: Billion580
Tek 5 Maji apartament ne shitje. Ka nje nje vendodhje shume te favorshme ne nje zone qe ofrone te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte mjafe e qete. Ndodhet ne katin e fundit te nje godine 7 kateshe. Apartamenti ka nje siperfaqe 101m2 dhe ka nje sallone kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ai ka nje organizim gjatesore ku ndahen mjafe mire zonat e dites, me sallone kuzhine dhe nje dalje ne ballkone , dhe zonat e nates, me 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka tualete te vecante gjithashtu dhe dalje ne ballkon. Apartamenti eshte i mire ndricuar dhe ka nje orjentim te mire me dhomat e gjumit nga ana jugore qe te siguroj sa me teper ngrohtesi. Apartamenti ndodhet ne nje komplekse mjaft cilesor dhe te mire administruar. Siguron dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1957/tek-5-maji-apartament-2-1-per-shitje-billion580.html

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate