TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ID: Billion581

 • 66.000€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ID: Billion581

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 5 MAJI, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE
ID: Billion581
Tek 5 Maji apartament ne shitje. Ka nje nje vendodhje shume te favorshme ne nje zone qe ofrone te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte mjafe e qete. Ndodhet ne katin e fundit te nje godine 7 kateshe. Apartamenti ka nje siperfaqe 70m2 dhe ka nje sallone dhe kuzhine te perbashket, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje komplekse mjaft cilesor dhe te mire administruar. Siguron dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1959/tek-5-maji-apartament-1-1-per-shitje-billion581.html

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate