TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! ID: Billion989

 • 1.500€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! ID: Billion989

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 220 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +3255692033500

Description

TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA!
ID: Billion989
Tek 5 Maji ambient per zyra me qira. Ambienti ka nje siperfaqe 220m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapsire open space, tre dhoma per zyra dhe 2 tualete. Ambienti eshte i sapo investuar me dritare dopio xham dyer te reja dhe te gjitha hidrosanitaret jane te paperdorura me pare. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme sepse ka akses te menjehershem me rrugen kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numer 0692033500.
https://billionrealty.al/property/3038/tek-5-maji-ambient-per-zyra-per-qira-billion989.html

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate