TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA ID: Billion594

 • 1.100€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA ID: Billion594

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 90 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 5 MAJI, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA
ID: Billion594
Tek 5 maji jepet me qira ambiente per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe 90m2. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar dhe ka nje ndertim cilesore. eshte i organizuar ne nje dhome kryesore nje depo dhe nje tualete.Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1991/tek-5-maji-ambient-per-zyra-me-qira-billion594.html

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate