Tek 21 Dhjetori shitet Okazion Lokal bashke me biznesin ne gjendje pune

  • 100.000€
, 21 Dhjetori
shitje

Tek 21 Dhjetori shitet Okazion Lokal bashke me biznesin ne gjendje pune

, 21 Dhjetori
  • 100.000€

Details

  • Price: 100.000€
  • Size: 54 m²
  • Type: Lokal bar-kafe
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek 21 Dhjetori te ish klubi Partizani shitet lokal se bashku me biznesin ne gjendje pune.
Ambjenti ka nje siperfaqe 54m2te brendshem dhe 80m2 verande. Ka nje pozicion te favorshem ne kompleks.
Zona ku ndodhet ka fluks dhe ofron nje klientele te sigurt per biznes. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin e telefonit 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…-gjendje-pune/

  • Address 21 Dhjetori
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate