Tek 21 Dhjetori ,prane Komisariatit nr 2  shitet apartament  4+1+Depo , me çmim 145,000 €uro 

 • 145.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682121214

Description

Tek 21 Dhjetori ,prane Komisariatit nr 2  shitet apartament  4+1+Depo , me çmim 145,000 €uro

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 100m² .Organizohet nga  nje korridor qe lidh ambientin e ndenjes me  3 dhomat e  gjumit,ambient gatimi , 1 tualet ,  1 depo dhe 1 ballkon. Vendndodhja eshte e pelqyeshme per banim dhe investim Planimetria optimale , lejon  ndarjen ne 2 apartamente.

Siperfaqe totale  : 100 m²

Orientimi  Jug –Lindje – Perendim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa  ashensor.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi :145,000 €uro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa