TEK 21 DHJETORI LOKAL I KOMPLETUAR PER QIRA! ID: Billion2893

 • 3.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 300 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 21 DHJETORI LOKAL I KOMPLETUAR PER QIRA!

Tek 21 Dhjetori,buze rruges kryesore jepet me qira super lokal i kompletuar. Lokali ndodhet buze rruge ne katin 0, ka nje siperfaqe totale prej 300 m2, ku eshte i organizuar ne nje ambient open space, tualetet si dhe veranda, per te cilen nuk paguhen taksa. Lokali ka disa vite qe eshte i ngritur si biznes. Eshte i arreduar ne menyre moderne me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500!

https://billionrealty.al/property/9442/tek-21-dhjetori-lokal-i-kompletuar-per-qira-billion2893.html

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate