Tek 21 Dhjetori jepet me qera Apartament 1+1

 • 400€
21 Dhjetori
qera

Tek 21 Dhjetori jepet me qera Apartament 1+1

21 Dhjetori
 • 400€

Details

 • Property ID: 12240
 • Price: 400€
 • Property Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek 21 Dhjetori, prane Spitalit Gjerman jepet me qera Apartament 1+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen,1 dhome gjumi dhe nje tualet.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate