TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion664

 • 82.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion664

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1 NE SHITJE!
ID: Billion664
Tek 21 Dhjetori shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75m2 .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te mirembajtur .Organizohet ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket ,2 dhoma gjumi ku njera nga dhomat ka dalje ballkon dhe 1 tualet me dritare.Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar. Ka nje kubature te rregullt dhe ka orientim lindje-perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2205/tek-21-dhjetori-apartament-2-1-ne-shitje-billion664.html

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate