TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion3012

 • 400€
, 21 Djetori, Tirana, Albania

Details

 • Price: 400€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 1+1 PER QIRA!

Jepet me qera apartament 1+1 i ndodhur ne zonen e 21 Dhjetorit ,prane Fakultetit te Inxhinierise. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62 m2,. dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, te viteve te fundit. Ka nje planimetri dhe kubature te rregullt me orientim optimal gje qe e ben te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e kerkuar qe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen , dhomen e gjumit e cila ka dalje ne ballkoni dhe nje tualet. Eshte e pershtatshme per banim ose per biznes. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.

TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! – Billion G&G Group Real Estate (billionrealty.al)

 • Address 21 Djetori, Tirana, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate