TEK 21 DHJETORI, AMBIENT PER QIRA! ID: Billion1367

 • 1.800€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK 21 DHJETORI, AMBIENT PER QIRA! ID: Billion1367

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 160 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 21 DHJETORI, AMBIENT PER QIRA!
ID: Billion1367

Tek 21 Dhjetori, ne nje ndertese ne rruge kryesore dhe pike strategjike per zhvillim te aktivitetit ose biznesit, ofrojme ambient per qira ne katin e pare. Me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Ambienti qe disponojme ka siperfaqe 120m2 dhe 40 m2 verande. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu,klinike ose edhe bar kafe. Cmimi 1800 euro neto. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4154/tek-21-dhjetori-ambient-per-qira-billion1367.html

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate