TEK 21 DHJETORI AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion2371

 • 380€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK 21 DHJETORI AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion2371

Tek 21 Dhjetori, jepet me qira ambient biznesi 45 m2. Ndodhet ne zonen me elitare ne Tirane; nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme prane kryqezimit te 21 Dhjetorit, tek Poliklinika nr 9 dhe eshte i pozicionuar ne katin e 0. Ambienti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne dy dhoma dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi pasi eshte e dukshme nga rruga kryesore. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/7186/tek-21-dhjetori-ambient-biznesi-per-qira-billion2371.html

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate