TE ZOGU I ZI, DYQAN NE SHITJE ID: Billion571

 • 550.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TE ZOGU I ZI, DYQAN NE SHITJE ID: Billion571

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 76 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE ZOGU I ZI, DYQAN NE SHITJE
ID: Billion571
Te Zogu i Zi shitet një dyqan me sipërfaqe 76m2. Dyqani ndodhet në katin 0 dhe është i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit. Dyqani eshte aktualisht me qira. Ka dokumentacion të rregullt të hipotekës! Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1938/te-zogu-i-zi-dyqan-ne-shitje-billion571.html

 • Address Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate