TE TREGU ELEKTRIK LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA ID: Billion618

 • 2.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TE TREGU ELEKTRIK LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA ID: Billion618

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 250 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE TREGU ELEKTRIK LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA
ID: Billion618
Ne hyrje te Tregut Elektrik, buze rruges kryesore jepet me qira lokal i kompletuar. Lokali ka nje siperfaqe prej 250 m2, eshte i gjithi me fasade xhami. Eshte i organizuar nga nje ambjent open space, nje banak, dy tualete si dhe nje verande prej rreth 70 m2. Lokali ka me shume se 10 vite qe eshte i ngritur si biznes. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2039/te-tregu-elektrik-lokal-i-kompletuar-me-qira-billion618.html

 • Address Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate