TE SHKOLLA E BASHKUAR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion1133

 • 68.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TE SHKOLLA E BASHKUAR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion1133

4 Spitali / Allias / Tufine, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE SHKOLLA E BASHKUAR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion1133

Ofrojme apartament 2+1+1 per shitje te Shkolla e Bashkuar .Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues,pallat i mire-administruar ,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricim natyral me orientim lindje perendim , mirembajtje, sherbime te tjera . Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 me siperfaqe 78m2, i cili ndodhet ne katin e 2-te.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet kryesor.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3535/te-shkolla-e-bashkuar-apartament-2-1-per-shitje-billion1133.html

 • Address Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate