Te sheshi Wilson, jepet me qira apartament 2+1, 450E

 • 450€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Te sheshi Wilson, jepet me qira apartament 2+1, 450E

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Te sheshi Wilson, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensor dhe eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 450 euro ne muaj

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia