TE RRUGA DIBRES ,DYQAN NE SHITJE ID: Billion567

 • 280.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TE RRUGA DIBRES ,DYQAN NE SHITJE ID: Billion567

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280.000€

Details

 • Price: 280.000€
 • Size: 40 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE RRUGA DIBRES ,DYQAN NE SHITJE
ID: Billion567
Shitet dyqan me siperfaqe 40m2 kati 0,ne rrugen e Dibres. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar per dyqane. Momentalisht eshte i dhene me qira. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/1931/te-rruga-dibres-dyqan-ne-shitje-billion567.html

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate