TE OXHAKU ,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ID: Billion582

 • 95.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TE OXHAKU ,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ID: Billion582

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE OXHAKU ,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE
ID: Billion582
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,tek Oxhaku. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati ne ndertim. Organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 107m2 me orientim lindje . Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1961/te-oxhaku-apartament-2-1-2-per-shitje-billion582.html

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate