TE NOBIS JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH

 • 1.200€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

TE NOBIS JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE NOBIS JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH

Jepet me qera super apartament luksoz i  tipologjisë 2+1+2 tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe ndodhet në katin e 6 te një pallat të ri me ashensor, vije e pare nga rruga kryesore. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallonit të madh , kuzhinë te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon  me pamje totalisht nga liqeni ,si dhe garazh. Cdo gje eshte e sapoinvestuar duke filluar nga mobilimi cilesor,izolim termik  dhe jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

TE NOBIS JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1+2+ GARAZH

 • Address Liqeni i Tiranës, Liqeni Thate, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate