TE LIQENI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion2552

 • 1.000€
, rruga e kosovareve

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE LIQENI, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion2552

Shitet apartament 2+1+2, me siperfaqe 99m2. Apartamenti ndodhet prane Liqenit Artificial te Tiranes , tek Rruga e Kosovareve, ne nje nga zonat me te mira te qytetit dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Ndodhet ne katin e 3 te banimit, pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje i cili ka akses dalje ne ballkon, ambienti i gatimit dhe i ngrenies , ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500

https://billionrealty.al/property/8220/tek-liqeni-artificial-i-tiranes-apartament-2-1-2-per-qira-billion2552.html

 • Address rruga e kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate