TE LIQENI, APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE! ID: Billion2551

 • 238.000€
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 238.000€

Details

 • Price: 238.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE LIQENI, APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE!
ID: Billion2551

Shitet apartament 2+1+2, me siperfaqe 99m2. Apartamenti ndodhet prane Liqenit Artificial te Tiranes , tek Rruga e Kosovareve, ne nje nga zonat me te mira te qytetit dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Ndodhet ne katin e 2 te banimit, pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje i cili ka akses dalje ne ballkon , ambienti i gatimit dhe i ngrenies , ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni +355692033500

https://billionrealty.al/property/8218/te-liqeni-apartament-2-1-2-ne-shitje-billion2551.html

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate