TE KODRA E PRIFTIT VILE 4 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion1366

 • 365.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TE KODRA E PRIFTIT VILE 4 KATESHE PER SHITJE! ID: Billion1366

4 Kinostudio / Porcelan, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 365.000€

Details

 • Price: 365.000€
 • Size: 485 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TE KODRA E PRIFTIT VILE 4 KATESHE PER SHITJE!
ID: Billion1366

Ofrojme vile 4-kateshe per shitje te Kodra e Priftit.Vila ndodhet ne nje zone shume te mire e cila ka marr zhvillim kohet e fundit, ku do kaloj dhe Unaza e Madhe e Tiranes, gje qe lehteson aksesimin e shpejte te pjeseve te ndryshme te qytetit.Ne nje zone shume te qete larg zhurmes dhe trafikut.Vila qe ofrojme per shitje ka siperfaqe trualli 252m2 dhe siperfaqe ndertimi 485m2.Eshte e organizuar ne 4 kate ku secili kat ka organizim te rregullt. Kati i 1 organizohet ne 1 sallon te bollshem, kuzhine dhe tualet.Kati i 2 organizohet ne 1 sallon, kuzhine 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Kati i 3 organizohet ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i 4 organizohet ne 1 sallon, kuzhine 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.E gjithe vila eshte e shtruar me parket, e pajisur me sistem Chiller dhe me panel diellor. Muret e jashtme te viles jane me izolim termik me polisterol.Duke nisur nga kati i 2 , muret e brendeshm ndares jane mure gipsi.Kati i 2 i viles eshte i pajisur me shkalle te ndara nga shkallet kryesore.Kati i 4 i viles eshte ende i pambaruar, disponon çatine por jo tavanin.Punimet jane cilesore dhe bashkekohore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/4153/te-kodra-e-priftit-vile-4-kateshe-per-shitje-billion1366.html

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate