Te Kafja e Rremës shitet apartament 2+1+verand e madhe ID: Billion499

 • 75.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Kafja e Rremës, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
shitje

Te Kafja e Rremës shitet apartament 2+1+verand e madhe ID: Billion499

4 Spitali / Allias / Tufine, Kafja e Rremës, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 198 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Te Kafja e Rremës shitet apartament 2+1+verand e madhe
ID: Billion499
Tek kafja e Rremes shitet apartament 2+1+verand e madhe me nje siperfaqe 198m2.Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete plus pamja e ofruar nga veranda e madhe . Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te miredaministruar dhe i sapondertuar , ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet, si shkolla,supermakete , linja urbane etj . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/1767/te-kafja-e-rrem%C3%ABs-shitet-apartament-2-1-verand-e-madhe-billion499.html

 • Address Kafja e Rremës, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate