SUPER OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENTI NE ASTIR!!!

 • 85.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

SUPER OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENTI NE ASTIR!!!

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 +2 ne Astir !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te banimi te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 124.6 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, tualet te bollshem me dritare dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug – Lindje cka i mundeson diell natyral ne pjesen me te madhe te dites. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllaka dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj.

Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…enti-ne-astir/

 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate